Switch 1 Pole 16A E211-16-10
Switch 1 Pole 16A E211-16-10
SAM093857
Disponibile
19.06
11.74 Save 7.32
Tax included
Quantity
Order it before 19:00 of today and receive it 18-05-2026 with BRT - Express
  • Secure Payments and Easy Returns Secure Payments and Easy Returns
Description
ABB M093857
• Circuit breaker E211-16-10
• 1 pole
• 1 NO
• Rated current 16A