PKX16M434 Industrial Plug 3P 16A 380V Ac Ip44
SAPKX16M434
Disponibile
5.38
4.97 Save 0.41
Tax included
Quantity
Order it before 19:00 of today and receive it 18-05-2026 with BRT - Express
  • Secure Payments and Easy Returns Secure Payments and Easy Returns
Description
SCHNEIDER PKX16M434
Industrial straight plug
Poles: 3P
Rated current 16A
Operating voltage from 50 to 690 V
Rated operating voltage 380V AC
Nominal insulation voltage 690 V