PKX16M734 Industrial Plug 3P+E 16A 380V Ca Ip67
SAPKX16M734
Disponibile
11.84
10.97 Save 0.87
Tax included
Quantity
Order it before 19:00 of today and receive it 18-05-2026 with BRT - Express
  • Secure Payments and Easy Returns Secure Payments and Easy Returns
Description
SCHNEIDER PKX16M734
Industrial straight mobile plug
Poles: 3P+E
Rated current 16A
Operating voltage from 50 to 690 V
Rated operating voltage 380V ac < br />Nominal insulation voltage 690 V